Uncategorized

Facebook reklamos tikslai

 

Praeitame straipsnyje kalbėjome apie reklamą socialiniuose tinkluose ir kaip padaryti ją sėkminga.
Šįkart supažindinsiu jus su facebook mokama reklama ir jos tikslais.
Jau vien žodis mokama neretai šiek tiek išmuša iš vėžių ir priverčia susimąstyti ar tikrai verta investuoti į savo produkto reklamą. Tačiau čia ir sustokime! Apie tai susimąsto kiekvienas, todėl investavimas į reklamą padaro kampaniją pranašesne už kitas
Koją kartais pakiša nežinojimas ir didelė investicija neretai neatsiperka.
Visų pirma, reikia gerai išmanyti būtent kokiu tikslu norite reklamuoti.

Jeigu tavo tikslas išpopuliarinti tam tikrą konkretų įrašą – turėtum rinktis Boost your posts  reklamos tikslą. Tačiau neužtenka vien tik žinoti kam skirta viena ar kita pasirinktis. Labai svarbu pasirenkant tokį reklamavimo įrankį parinkti konkrečią auditoriją į kurią ir bus nukreipta tavo reklama. Pvz.: Vyrai ar Moterys, amžiaus grupė, pomėgiai, miestas ir pan. Nepamiršk ,kad svarbiausiu kriterijum šioje dalyje tampa pomėgiai, būtent tiksliai pasirinkus šį nustatymą galima labai tiksliai pataikyti į norimą auditoriją.

Nori turėti daugiau sekėjų ir fanų? Tuomet rinkis Promote your page  įrankį. Vėlgi pasirenkant šį būdą turi konkrečiai pasirinkti į kokią konkrečią auditoriją orentuojiesi,juk nesinori reklamuoti kailinius suvančią kompaniją havajų banglentininkų entuziastų paskyroms 🙂

Video peržiūrų skaičiaus didinimas, arba kitaip Get video views  įrankis skirtas tiems, kas kuria įvairius blogus ar tiesiog video reklaminę kampaniją. Įrankis, kuris automatiškai siūlo facebook vartotojams peržiūrėti tavo video padės gauti daugiau peržiūrų, tačiau jo sekmė priklauso nuo skirto biudžeto ir auditorijos pasirinkimo.

Organizuoji renginį, tačiau stingi dalyvių? Būtent Raise attendance at your event  , o kitaip renginio dalyvių skaičiaus padidinimas padės atkrepti didesnį dėmesį į organizuojamą renginį.

Ar kada teko girdėti apie svetainės pasiekiamumą arba kitaip ,,reach’’? Vienas iš svarbiausių kriterijų kuriant tam tikrą kampaniją yra jos matomumas ir vartotojų apsilankymas joje. Todėl įrankis Send people to your website  yra labai naudingas norint pritraukti kuo daugiau svetainės lankytojų.

Reklamuoji tam tikrą paslaugą ir dažnai nori pradžiuginti vartotojus su tam tikromos akcijomis, nuolaidų kuponais ar kitais pasiūlymais? Get people to claim your offer  įrankis būtent ir skirtas paskatinti žmones parsisiųsti kuo daugiau kuponų, ar užsakyti produktą ar paslaugą su tam tikra akcija. Tačiau nepamiršk pasirinkti konkrečios auditorijos, kuriai tavo paslauga būtų įdomi!

Dar vienas taip pat labai naudingas įrankis skirtas tiems, kas nori padidinti konversijų skaičių savo svetainėje arba kitaip Increase conversions on your website . Šis įrankis padeda pasiekti vartotoją, kuris yra dažnai apsilanko ir atlieką tam tikrus veiksmus tavo paskyroje.

Turi ne tik virtualią paskyra, bet realią verslo vietą ir tau aktualu pasiekti auditoriją, esančią netoli tavo verslo? Rinkis, Reach people near your business  įrankį ,kuris padės pasiekti tikrai didelę dalį netoli tavo verslo vietos esančių žmonių.

O dabar apie mobiliasias programėles! Facebook platforma siūlo du įrankius, kurie orentuoti į mobiliųjų programėlių reklamą. Jeigu reklamuoji savo mobiliąją programėlę ir sieki pasiekti kuo didesnį skaičių žmonių, kurie tą programėlę įsirašys tau labiausiai tiktų Get installs on your app  įrankis. Tačiau jei nori padidinti įsitraukimą mobiliose programėle verčiau rinkis Increase Engagement on your app  įrankį.

Štai ir susipažinom su visais facebook reklamos įrankiais, tačiau svarbiausia renkantis vieną ar kitą  nustatyti tikslinę auditoriją ir biudžetą. Nepamiršk, kad didelis biudžetas dar nėra sekmės garantas jei jis naudojamas netikslingai!

Gražios dienos,

Reklamos Fabrikas marketingo specialistė,
Agnė Misiūnaitė