Išsigryninkite tikslią frazę ar raktinį žodį ir būkite konkretūs:

Prieš rašydami straipsnį išsigryninkite tikslią frazę ar raktinį žodį, pagal kurį norite būti randami. O rašydami straipsnį – būkite konkretūs ir rašykite tik ta tema t.y. jei rašote apie gėles, tai ir rašykite apie jas: papasakokite kokiom gėlėm prekiaujate, kokių tipų, spalvų gėlės būna, kaip geriausia tas gėles atsirinkti ir t.t. Jei rašote apie automobilius, tai ir kalbėkite apie tai, plėtokite tik šią temą – rašykite apie automobilių modelius, jų modifikacijas ir t.t.

Kitas svarbus dalykas – stenkitės nemaišyti temų ir pačių raktinių žodžių ar frazių pagal kurias „Google“ paieškoje norite būti randami. Svarbu suprasti, kaip veikia pats Google algoritmas – jis skenuodamas Jūsų svetainę nustato apie ką kalbama svetainės tekste ir tuomet pagal raktinių žodžių skaičių nusprendžia pagal kokį raktinį žodį ar frazę yra tinkamiausia indeksuoti Jūsų svetainę. Taigi algoritmas susieja konkrečius raktinius žodžius ar frazes su Jūsų puslapiu ar straipsniu ir šį turinį pagal aktualumą pasiūlo „Google“ vartotojui, kuris ieško būtent tam tikros informacijos.

Būkite unikalūs ir įdomūs lankytojui:

Norėdami užtikrinti, kad „Google“ algortimas tinkamai indeksuotų svetainę – aprašydami prekes ar paslaugas, stenkitės būti kūrybiški – kurkite įdomų, aktualų ir unikalų turinį, bei jokiu būdu aklai nekopijuokite turinio iš kitų svetainių – už tai „Google“ griežtai baudžia. Stenkitės, kad kuriamas turinys būtų aktualus ir įdomus vartotojui, tačiau tuo pačiu metu nebijokite tekste paminėti frazių kurios būtų siejamos kaip raktiniai žodžiai su jūsų puslapiu – tokiu būdu padidinsite šansus, kad „Google“ teisingai indeksuos jūsų svetainę.

Kokio ilgio turi būti straipsnis?

Straipsnio tekstas turėtų būti konkretus, įdomus, bet nei labai ilgas, nei labai turmpas. Įvairiais skaičiavimais, lankytojas vidutiniškai ieškodamas informacijos linkęs sugaišti nuo 2 iki 5 minučių, todėl straipsnio ilgis turėtų būti nuo 300 iki 500 žodžių.

Pavyzdiniai straipsniai:

https://leuko.lt/diskiniai-pjuklai/

https://www.gsmakeup.lt/profesionalus-proginis-makiazas-kaune-makiazas-vestuvems-makiazo-meistre-gabriele-sinickaite/

https://www.jonind.com/shop/kaytettyja-auton-moottoreita/